maske

 1. Sema ceylan

  Saçlarınıza Canlılık Katacak Maske

  Malzeler * 1 yumurta sarısı * 1 yk bal * 1 yk Hindistancevizi yağı * Tüm malzemeyi karıştırın ve saça uygulayınız ve strece sararak 1 saat bekletip yıkayın. Işıldayan ve hacimli saçlara sahip olun.
 2. Sema ceylan

  Botoks Etkisi Yaratan Maske

  ☆ Sadece 2 malzeme ile cildininizi gerecek ve gözeneklerinizi sıkılaştıran Süper bir maske ☆ Yumurta akı ve domates püresi ile ☆ Yumurta akı kar gibi olana kadar çırpın ve domates püresini ekleyin 15-20 dk bekletin ve yıkayın sonuç daha parlak ve gergin bir cilt.
 3. Sema ceylan

  Akne Maskesi

  Sadece 2 malzemeyle akne ve Akne izlerinden kurtulun 1 tk BAL ve 1 çk TARÇIN Bu iki malzemeyi macun kıvamına getir yüzde 15 dk beklet düzenli yapıldığında faydasını çok göreceksiniz.
 4. Sema ceylan

  Domates Püreli Maske

  Domates püresi, bal ve kahve telvesi Tüm malzemeyi karıştırın ve 15 dk cildinizde 15 dk bekletin ve yıkayın. Ne işe yarar bu maske;sivilce önleyici, cilt arındırıcı,kan dolaşımını hızlandıran (domates sayesinde) bir maske:p
 5. Sema ceylan

  Kırışıklıkları Gideren Mucize Krem !!

  Evt saça iyi gelen Hindistancevizi yağından size kırışıklıkları ğideren cilde nem veren süper bir krem tarifi vereceğim :cool: Malzemeler ● 1 adet E vitamini kapsülü ● 1 yk Hindistancevizi yağı Katı haldeki Hindistancevizi yağına E vitamini kapsülünü karıştırıyoruz ve buz dolabında bekletiyoruz...
Yukarı